Rakto pakabukas

Vakar darytam raktui ne taip jau ir tinka minions pakabutis. Nusprendžiau, kad šiandien darysiu kažką labiau tinkamo. O minions (paluckėliui) pritaikysiu kitą raktų ryšulėlį. Taigi, darome pakabutį derantį prie rakto.

Viskas ko mums prireiks: padėkliukas ant kurio dirbsime (aš tiesiog baltą popieriaus lapą įkišu įmautėn), baltas, rožinis, geltonas, juodas modelinas, vinutė įsukti į dar minkštą dirbinį, grandinėlė ir replytės (grandinėlę patrumpint, ir vėl sumaut ant įsuktos vinutės). Taip pat pasiruoškite įrankį padėsiantį darbuotis.

rakto-pakabukas-1

Pakabutis turėtų įgauti katino formą. Pradėti patarčiau nuo katino galvos. Tad imkim balto modelino gabaliuką. Darom galvos pagrindą, minkom trikampiukus ir lipinam į ausų vietą, pasiruošiame vinutę.

rakto-pakabukas-2
rakto-pakabukas-3

Vinutę atsargiai įsukame tarp ausų.
Imame rožinio modelino iš kurio darome pilvuką. Lipiname jį prie paruošto balto modelino. Pasiruošiame balto modelino rankas ir kailiuką tarp galvos ir pilvo.

rakto-pakabukas-4

Prie esamo darbelio lipiname du baltus rutuliukus kojų vietoje ir juos šiek tiek paspaudžiame.

rakto-pakabukas-5

Imame geltoną modeliną. Iš jo darome tris rutuliukus. Vieną, didesnį, klijuojame nosies vietos, o du mažesnius lipiname kaip papuošimą žemiau. Galima ir skilutes pradurt, kam taip gražiau. Iš rožinio modelino minkome kaspiną. Kaspiną dar papuošiau balto modelino bumbuliuku.

rakto-pakabukas-6

Iš juodo modelino suraitom mažų juostelių ir smailiu įrankiu dedame jas ūsų vietoje. Išminkome juodą rutuliuką, klijuojame jį ten kur norime matyti nosį.

rakto-pakabukas-7

Prieš kepant dar padailinau pakabutį įspausdama pėdose skylutes ir šypseną (ją įspaudžiau lenkta įrankio dalimi). Kepti reikia darbelį padėjus ant kepimo popieriaus skiautės, ikaitintoje iki 110 laipsnių orkaitėje, 8minutes (jei darbelis didesnis, galite kepti ir 10min).

rakto-pakabukas-8

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *