Saga – pingvinas

Visi turime bent vieną nuobodų drabužį. Manau jį drąsiai pagražintų rankų darbo sagutė. Šį kartą
siūlau pasigaminti sagų – pingviniukų.

Pasiruoškime darbo vietą. Padėkliukas, modelinas (juodas, baltas, oranžinis), įrankiai (aš naudojausi vienu, matomu nuotraukoje), ir sumažintas kočėlas (šį kartą, kaip matote pasinaudojau tiesiu, aukštu stikliuku).

saga-pingvinas-1

Darbą pradėkime pasiruošdami sagos pagrindą. Rankose paridinėkime juodo modelino gabaliuką, jį šiek tiek ridendami išilginkime. Dedame rutuliuką ant darbo lentelės ir truputį pakočiokime, kad saga įgautų plokščią paviršių.

saga-pingvinas-2
saga-pingvinas-3

Imame baltą modeliną, iš jo darome du mažus rutuliukus ir vieną didesnį ir pailgesnį. Tuos rutuliukus dedame ant sagos pagrindo. Atitinkamai į pingvino akių ir pilvo vietas.

saga-pingvinas-4
saga-pingvinas-5

Pagražinkime esamas akis ant jų uždėdami juodo modelino mažnesnius rutulėlius ir dar mažesnius baltus.

saga-pingvinas-6

Smailiu įrankiu pingvino pilve kiaurai padarykime dvi skyles (jos ir bus siūlui praverti). Tuo pačiu įrankiu išrėžkite pingvinui sparnus.

saga-pingvinas-7

Atėjo laikas griebti oranžinę spalvą. Tereikia pasidaryti tris burbuliukus. Iš jų darysim kojas ir snapą. Tuos rutuliukus pritvirtint lengviau įrankiu. Tuo pačiu įrankiu galite skylutes nosyje, bei įspaudimus kojose padaryti.

saga-pingvinas-8
saga-pingvinas-9

Viskas, darbelis baigtas. Sagutę galima kepti, arba priminkyti jų visai sagų eilei. Štai kiek aš sagų išsikepiau įkaitintoje iki 110laipsnių orkaitėje per 10 minučių.

saga-pingvinas-10

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *