Raktas

Juk ne man vienai kilo mintis, kad reikėtų kažką daryti su raktų ryšulėliu? Tarkim tamsoje bandant atrasti tą vienintelį reikiamą raktą. Rodos amžinybę kuities, o dar rankinukas, pirkinių krepšiai, taip noris paskubėti 🙂 Išeitį radau – pagrindinį savo raktą (kurio dažniausiai ir tenka ieškot) nusprendžiau aplipinti modelinu. Patogu, praktiška, ir gražu, tiesiog kelia nuotaiką 🙂

Pradėt kaip visada reikia nuo darbo vietos susiruošimo. Taigi ant mano darbo stalo nugulė baltas, juodas, rožinis ir geltonas modelinas, taip pat raktas, ir maža svarovski akutė (tokia kokios klijuojamos manikiūro metu). Tiesa, dar reikės smailesnio įrankio, jei neturit skirto modelinui apdirbti, galit naudotis kad ir maistiniu iešmeliu. Dar pasiruoškite pieštuką ir lapelį popieriaus.

raktas-1

Sekantis žingsnis būtų rakto dalies apibrėžimas ant popieriaus, taip pasidarant popierinį maketą (tik palikime atvirai rakinančią dalį). Maketą padarykit vos didesnį nei pats raktas (vėliau taip padėsite sau priklijuoti modeliną ant rakto kraštelio)

raktas-2

Išsiminkykim ir iškočiokim balto modelino . Ant jo dėkim popierinį maketą ir pagal jį išsipjaukim modeliną.

raktas-3

raktas-4

Turimam popieriniui maketui nukirpkime ausytes. Išminkykime dar vieną “blyną” ir jį išpjaukime pagal naująjį maketą.

raktas-5

Ant pirmos išpjautos dalies su ausytėmis dedam raktą, jį šiek tiek įspaudžiam. Ant tokio rakto viršaus dedam kitą turimą dalį.

raktas-6

Imkime turimą įrankį ir smailiąja jo dalimi suspauskime darbelio šonines dalis. Taip jis tvirtai laikysis prie rakto ir atrodys tvarkingiau.

raktas-7

Tuo pačiu įrankiu pradūriau skylutę ten, kur ir buvo rakte. Ausim įrėžiau trikampiukus, kad atrodytų tikroviškiau.

raktas-8

Imkime juodą modeliną. Iš mažyčių modelino rutuliukų padarykite norimos formos akutes, lipinkite jas prie katino (tai padaryt lengviau bus su įrankiu, nei pirštais). Iš to pačio juodo modelino imkime ir ridenkime juostelę, ją papjaustykime. Tokias mažas juosteles klijuokime į ūsų vietą. Iš geltono modelino išridenkime nosytę. Juk žinote, kur turėtų būti nosies vieta? 🙂

raktas-9

Imkime rožinio modelino, iš jo minkysime kaspiną. Aš pasidariau du trikampiukus, juos sujungiau ties viduriu pridėdama paprasčiausiai išridentą rutuliuką. Kaspiną padailinau įrankio smaigaliu, ir įspaudžiau svarovski blizgutį. Tiesa, pagalvojau, kad man gražiau juodas akis padailint geltonais viduriukais (kodel gi ne :)).

raktas-10

raktas-11

Belieka raktą dėti ant kepimo popieriaus ir kepti orkaitėje įkaitintoje iki 110laipsnių 10minučių.

Štai kaip mano raktai atrodo prieš ir po pakeitimų.

raktas-12

raktas-13

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *