Šaukstukas-mario

Pasipuoškim dar vieną šaukštelį. Šį kartą idėja skirta kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Padailinkim šaukštelio kotelį mario žmogeliuko atvaizdu.
Pirmiausia griebkimės pilko modelino (tokio neturint sumaišykim juodą su baltu). Išminkykim, išridenkim į stambią juostelę, pakočiokim ją (kad ir tiesiu stikliuku). Tokį pailgą blyną lipinkim ant kotelio. Žiūrėkim, kad gražiai apliptų priekis, o gale darykim sujungimą, kurį vėliau suliekime įrankio pagalba.

saukstukas-mario-1

Rudo modelino mums prireiks juostelės išridenimui. Ta juostelė apsukama aplink kotelį, žemiau pilko pagrindo. Pirštais atsargiai prispauskime Įrankio, arba stikliuko pagalba kiek pakočiokim paviršių. Rudame modeline, peiliuko, ar panašaus įrankio pagalba, įspauskime juostelių. Skersai ir išilgai. Taip padarysime mažų kvadratėlių. Štai taip darbelis turėtų atrodyt iš priekio ir iš galinės dalies.

saukstukas-mario-2
saukstukas-mario-3

Katik pasidarytą languotą, rudą juostelę papuoškim šviesiau rudos spalvos modelino kvadratėliu. Lipinkime jį centre, šonuose pradurkim po skylutę. Viduryje išraitykim rudos spalvos klaustuką. Aukščiau šio ženklo gaminkime žaidime matomą grybą. Jį gamint pradėkim nuo kreminio koto. Puoškim jį mažutėm, juodo modelino akutėm. Aukščiau maukim raudoną grybo kepurę. Ją papuoškime mažais, kreminiais bumbuliukais. Pirštais, ar stikliuku atsargiai spustelkim visas dalis, kad gražiai atrodytų ir tvirtai laikytųsi.

saukstukas-mario-4

Atėjo eilė ir mario žmogeliuko gamybai. Jis pradedamas gamint nuo mėlyno modelino kelnių. Tiesiog išridenkim mėlyną modelino gabaliuką. Pjaukim jį pusiau, o apatinę dalį lipinkim kelnių vieton. Panašiai daroma ir su raudonu modelinu. Tik jo ridename jau mažesnį rutuliuką, taip pat pjauname pusiau. Viršutinę rutuliuko pusę lipinkim virš kelnių. Taip padarome raudoną maikutę. Mėlynos juostelės virsta kelnių petnešomis.

saukstukas-mario-5

Paridenkim du, mažus, geltonus rutuliukus. Juos lipinkime ant kelnių, tarsi sagutės petnešoms. Įrankiu įspauskime kelias juosteles diržo vietoje Kreminis rutuliukas pakočiojamas, dalis viršaus nupjaunama. Lipinkim galvos vieton. Nupjauta vieta turi būti viršuje. Šonuose veido lipinkime kremines ausytes. Raudono modelino rutuliuką taip pat pakočiojam, pjauname pusiau. Viršutinę pusę lipinkim ant galvos. Tai bus kepurė.

saukstukas-mario-6

Juodi maži rutuliukai virsta akimis. Juodo modelino prireiks ir ūsiukams. Jie daromi iš trumpos juostelės, kiek paraižom įrankiu, bus panašiau. Aukščiau ūsų lipinkim atitinkamai nemažą kreminės spalvos nosiuką. Išridenkim dar vieną raudoną rutuliuką. Nupjaukim jo kraštą. Lipinkime jį kaip kepurėlės snapiuką.

Isaukstukas-mario-7

Štai ir baigta linksmas darbelis. Galit pakoreguot dar kažką, jei tik noro yra. Iškeptas darbelis nepasiduos minkymui. Bus kietas ir patvarus, nebijos nei vandens nei pirštukų.
Kepame 110°C, 10 min.

saukstukas-mario-8

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *