Šaukštukas-inkiliukas

Pasidailinkim dar vieną stalo įrankį. Šį karta – šauniu inkilėliu. Tam prireiks kreminio, mėlyno (šviesesnio ir tamsesnio), balto, rožinio, žalio modelino. Turėkime ir šaukštelį, įrankių padėsiančių apdirbt. Patogu dirbt ant A4 formato, balto lapo. Stikliukas gali tapti šauniu, mažu kočėlu. (P.S. nepamirškime, kad neturint mėlynos spalvos, kelių atspalvių – juos galima išgaut modeliną maišant su baltu, ar priešingai, su tamsesniu modelinu)

saukstukas-inkiliukas-1

Išminkykim kreminio modelino gabalėlį. Iškočiokime jį stikliuku ir aptraukime šiuo pailgu blynu savo šaukštuko kotelį. Apačią lygiai nupjaukime. Išridenkim siaurą, rudo modelino juostelę. Lipinkim ją kaip būsimo inkilėlio stiebą.

saukstukas-inkiliukas-2

Ant rudo stiebo statykime inkilėlį. Pagrindinė jo dalis išpjaunama iš švelniai mėlyno modelino “blyno”. Tamsesnis modelinas paridenamas į rutuliuką, lipinamas ten, kur inkilui daroma landa, prispaudžiamas švelniai pakočiojant stikliuku. Tamsiai mėlynas modelinas ridenamas į tris juosteles. Viena puošia inkilėlio apačią, kitos dvi – dengia stogą. Tamsaus modelino dar prireiks mažam langeliui. Jis daromas iš mažučio rutuliuko, kurį taip pat lengvai pakočiojame, kad suliptų su nameliu ir įgautų formą. saukstukas-inkiliukas-3

Balto modelino siauros juostelės, pabrežia lango formą. Rožinio modelino juostelė apsukama aplink šaukštelio kotą, lipinama šalimais kreminio pagrindo apačios. Rožinės spalvos kruopelytės, įrankio pagalba lipinamos į gėlės formą. Ant inkilėlio stogo nutupdykime paukščiuką. Jį išsipjaukim arba išminkykim iš mažo rožinio gabalėlio. Galinę pagrindo pusę gražiai suliekime įrankio pagalba. Tai nėra sunku, tik pasipraktikuokit ;D

saukstukas-inkiliukas-5

saukstukas-inkiliukas-4

Gėlytės viduriuką papuoškime geltono modelino rutuliuku. Šalimais lipinkime mažą, žalią lapelį. Smailiu įrankiu paraižykim jį. Paukšteliui trūksta mažos, tamsiai mėlynos akytės. Tokios pačios spalvos išminkykim ir mažą sparnelį. Taip pat galime kiek paraižyt. Švelniai mėlynas trikampiukas lai tampa snapeliu.

saukstukas-inkiliukas-6

Štai ir baigėm grožį kurt. Belieka kepti. 110°C, 10min.

saukstukas-inkiliukas-7

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *