Šaukštelis-Minė

Vakar darytam Mikimauzo šaukšteliui reikia poros. Todėl šiandien aprašysiu, kaip pagaminti Minės paveiksliuką. Tereikia turėti šaukštelį, įrankį ir modelino (kreminės, baltos, juodos, raudonos ir geltonos spalvos).
Pradėkime nuo kreminio pagrindo susukimo. Paraižykime jį įrankiu. Padėliokime kelias dalis raudono modelino. Taip pasidarome suknelės kontūrą.

saukstelis-mine-1

Įrankio pagalba suglaistome atskiras suknelės dalis į vieną. Prie suknelės lipiname juodo modelino dalis. Taip atsiranda kojos, rankos, veido pagrindas ir žavios ausytės.

saukstelis-mine-2

Šiame etape prireiks balto ir raudono modelino. Iš raudono paraitykim kaspiną tarp ausų. Balto modelino prireiks pirštinaitėm. Maži balti rutuliukai virsta suknelės ir kaspino puošmenom. Siauros balto modelino juostelės šauniai apvedžioja kojų kontūrus. Taip jas atskiria ir išryškina.

saukstelis-mine-3

Suteikime Minės veidui tikrumo. Juodo pagrindo fone lipinam kreminės spalvos gabalėlius. Juos suliejame norimon formon. Balto modelino rutulėlius lipinkime akių vieton.

saukstelis-mine-4

Belieka smulkūs, kruopštūs, kantrybės reikalaujantys darbeliai 😀 Geltoną modeliną lipinkime aplink kojas, darome batelius. Juos puoškime raudonais kaspinėliais su baltais bumbuliukais. Juodo modelino juostelėmis apvedžiojime norimus paryškint kontūrus – šviesius batus, pirštinaites, kaspinuką, sijoną. Mažyčiai rutuliukai puošia baltų akių viduriukus. Didesnis bumbuliukas tampa nosiuku. Papaišykime ir šypsenėlę. Galima pariesti uodegėlę, belendančią iš suknutės. Kad būtų žaismingiau, foną galima papuošti širdutėmis.

saukstelis-mine-5

Kepame 110°C, 10min. Iškeptas darbelis greitai atvėsta. Ir galime mėgautis puodeliu kavos su savo Mikiais 😀

saukstelis-mine-77

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *