Gumytės-Mikis-Minė

Pasipuošėme šaukštelius Mikimauzo ir Minės atvaizdais. Į šį derinuką siūlau papuošt ir nuobodžias plaukų gumeles. Tai padaryti bus visai paprasta. Tiesiog turėkime balto, juodo, kreminio ir raudono modelino. Beabejo, reikės gumelių. Darbus palengvins įrankis, skirtas darbui su modelinu.
Pradėkime nuo balto modelino išminkymo, išridenimo, “sagučių” padarymo. Galime pagrindą paraižyti smailiu įrankiu.

gumytes-mikis-mine-1

Iš juodo modelino gaminame herojų veidukus ir ausis. Ausis galima įspausti bukesniu įrankiu. Kreminiu modelinu suteikime veidui vidinį foną. Nebijokite kreminį modeliną pasklaidyt įrankio pagalba. Galime įspausti ir burnas.

gumytes-mikis-mine-2
gumytes-mikis-mine-3

Baltas modelinas virsta akutėm. Raudonas modelinas, daromas kaspinu ir lipinamas Minei tarp ausų. Kaspiną puošiam baltais žirniukais.

gumytes-mikis-mine-4

Belieka smulkmeniški darbeliai. Jie ne ką mažiau svarbūs, nes išties pakeičia vaizdą. Juodo modelino juostelėmis apvedžiokime norimus kontūrus. Lipinkim juodas kruopelytes baltų akių vidun. Apvedžiokim akis ir iš išorės. Paryškinkim lūpas. Juodų lūpų vidun lipinkim raudonus liežuviukus. Minės darbelį papuoškime raudonų bumbuliukų fonu.

gumytes-mikis-mine-5

Kepame 110°C, 8min. Iškeptam darbeliui leiskime atvėst. Tuomet galime darbelius klijuot prie gumelių. Tam pasitarnaus stiprūs klijai.

gumytes-mikis-mine-6
gumytes-mikis-mine-7

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *