Šaukštas-Houmeris

Kaip smagiai gaminas įrankiai paremti Simpsons filmuko herojais. Šiandien siūlau pasipuošti šaukštą Houmerio atvaizdu.
Tam pasiruoškite rudo, juodo, balto, mėlyno, geltono modelino. Dar pasiruoškime šaukštą ir įrankį padėsiantį lipint smulkias dalis, ar paraižyt darbelį.

saukstas-houmeris-1

Šaukšto kotelį, kaip visada, pirma apsukime pasirinkto modelino juostelėmis. Šį kartą siūlau naudot rudos spalvos modeliną.
Šalimais pakočiokime geltoną gabalėlį, ant jo pasibraižykim Houmerio veidą. Išsipjaukim jį ir dėkime ant šaukšto.

saukstas-houmeris-2

Mėlyną modeliną paridenkim į rutuliuką, jį lipinkime ton vieton, kur bus Houmerio užpakaliukas 😀 žemiau rutuliuko lipinkime dvi kojas. Prie kojų, apačioje lipinkime pilką gabalėlį (neturint pilkos spalvos – suminkykit draugėn baltą ir juodą modeliną). Įrankio pagalba paraižykim, įspauskim juosteles, kad kelnės ir batai atrodytų tikroviškiau. Iš balto modelino “blyno” išsipjaukime maikutės formą, ją taip pat lipinkime ant žmogeliuko.

saukstas-houmeris-3

Paminkykim geltono modelino juostelę rankai, kruopelytę ausiai ir nosiai. Iš balto modelino paridenkime du rutuliukus akims, apykaklę, rankovę. Rudą modeliną pamaišykime su baltu modelinu. Iškočiokim mažą apskritimą, jį lipinkime barzdos vieton.

saukstas-houmeris-4

Haumerio kontūrus apvedžiokime juodo modelinos, siaurom juostelėmis. Tai lengviau padarysime, smailaus įrankio pagalba. Dar paridenkime juodus taškelius akim. Juodom juostelėm nupaišykim šypsenėlę, paraitykim plaukus.

saukstas-houmeris-5

Kepkime 110°C, 10min.
Štai ir visi keturi planuoti herojai padaryti. Buvo smagu gamint, ir smagu matyt rezultatą 😀

saukstas-houmeris-6

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *