Šakutė-Margė

Du simpsonų herojus jau pasidarėme. Šiandien siūlau pasigaminti ir trečiąjį – Margę. Jos atvaizdu puošiu šakutę. Prisijunkite;D
Štai kas nugulė ant darbo stalo:

sakute-marge-1

Iš ankstesnių darbelių jau mokame apsukt įrankio kotelį ir taip pasidaryt darbeliui pagrindą. Šį kartą siūlau apsukt šakutę kreminės spalvos modelinu. Ant pasidaryto pagrindo lipinkime mažas, geltono modelino juosteles. Tai bus kojos. Šalimais pasiridenkime ir iškočiokim (tai galima padaryti įrankį naudojant kaip mažą kočėlą) žalio modelino gabalėlį. Turimais įrankiais išsipjaukim suknelės formą. Kabinkime ją virš anksčiau uždėtų kojų.

sakute-marge-2

Iš kito geltono “blyno” išsipjaukime Margės galvos, kaklo, rankos formas. Jas galima pjautis iš karto, arba per kelias dalis, jas visas vėliau sulipinant, užglaistant įrankio pagalba.

sakute-marge-3

Mėlynas modelinas turi virsti Margės plaukais. Tiesiog išminkykim ir gabalėliais dėliokime norimą plaukų formą. Įrankio pagalba pašiauškime ir suliekime atskiras dalis į vieną plaukų „ševeliūrą”.

sakute-marge-4

Paridenkime balto modelino mažus rutuliukus. Lipinkime juos akių vieton. Dar mažesnių rutuliukų pasidarykime iš raudono modelino. Raudonus rutuliukus išdėliokime ant kaklo, tai bus herojės karoliai. Iš raudono modelino paminkykime ir batelius.

sakute-marge-5

Paridenkime mažus gabalėlius nosiui ir ausiai. Lipinkime atitinkamon vieton, prispauskime įrankiu.
Griebkim juodą modeliną. Iš jo darykime mažus rutulėlius, baltų akių papuošimui. Padarykime blakstienas. Apvedžiokime visus kontūrus siaurom juodom juostelėm, dėliokime jas smailaus įrankio pagalba.

sakute-marge-6

Manau, kad darbelis atrodo tobulai. Jūs galite ir pakoreguot kažką, jei yra noro. Iškepus, darbelio keist nebegalėsite.
Kepame 110°C, 10min.

sakute-marge-pagr

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *