Sagos

Šiandien aprašysiu, kaip paprastai galime pasigaminti gražių, nuotaiką keliančių sagų. Galėsite būti tikri, kad niekas kitas tokių pačių neturės.
Norint pasigaminti mėlynos ir baltos spalvų mišinio sagutę, pasiruoškime mėlyno ir balto modelino. Darbus palengvins smailus įrankis, stikliukas, ar kitas apskritimas (sulig norimos sagos dydžiu). Dirbkime ant švaraus pagrindo. Kept reikėtų ant kepimo popieriaus. Tad pasiruoškime ir jo gabalėlėlį.
Pirmiausia imkime baltos ir mėlynos spalvos po gabalėlį. Minkykim šias spalvas draugėn. Tačiau ilgai minkyt nereikia, taip tiesiog išgautume melsvą spalvą, o mes norime matyti abiejų spalvų raštą. Išridenkim sumaišytų spalvų modeliną į rutuliuką. Tai padaryt patogiausia sukant jį tarp rankų. Tokį rutuliuką iškočiokime (kad ir tiesaus stikliuko pagalba, arba markeriu). Iš pasidaryto blyno išspaudžiame norimą formą. Aš dariausi didelę sagą, naudojau stikliuką. Išspaudžiam, kaip kokį koldūniuką 😀

sagos-1
sagos-2

Taip pat lengvai galime padaryt įvairiausių sagų. Štai dar vienas variantas. Išminkykim, išridenkim, iškočiokim kreminės spalvos modeliną. Juodo modelino pagalba paraitykim ant kreminio pagrindo veiduką. Akutėse padarykime skylutes siūlui verti.

sagos-3
sagos-4

Štai ir baigta. Labai paprastas, bet tikrai ne prastas darbelis. Nekantrauju jomis pasipuošti:D Tiesa, pirma reikia jas išsikepti, kad būtų tvirtos. Kepame 110°C temperatūros orkaitėje, ne ilgiau, kaip 10 minučių.

sagos-5

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *