Saga- karvutė

Šiandienos rankdarbiu siūlau pasigaminti sagą karvutės paveikslėliu. Originalu ir kažin ar rastumėt bent vieną tokią pačią sagą. Ne be reikalo taip vertinamas rankų darbas 😀
Pasiruoškime švarią darbo vietą. Prireiks balto, kreminio, juodo, šviesiau ir tamsiau rudo, šviesiau ir tamsiau žalio modelino. Pasiruoškime ir turimą bent vieną modelinui apdirbti skirtą įrankį. Gali pravers ir mažas kočėlo variantas (pvz. tiesus stikliukas). Patariama darbelius kepti pasidėjus juos ant kepimo popieriaus. todėl pasiruoškime ir jo gabalėlį.

saga- karvutė-1

Tikrieji sagos lipdymo darbai pradedami nuo balto modelino. Tad imkime jo gabalėlį. Išminkykim, išridenkim į karvutės veido formą. Šonuose lipinkime mažas ausytes. Ausytės lipinamos galinėje veido dalyje, įrankio pagalba.

saga- karvutė-2

Kreminę spalvą, kiek patamsinkime, maišydami ją su rudo modelino gabalėliu. Tuomet iš jos galime puošti ausų viduriukus, įspauskime juos ausin įrankio pagalba. Šios spalvos gabalėlis išridenamas į “blyną” ir lipdomas burnos zonoje. Galima šią dalį geriau prilipinti kočėliuko pagalba. Tamsiau rudas modelinas paridenamas į ragiukus. Jie lipinami įrankio pagalba galinėje veido dalyje. Juodo modelino siaura juostelė lipinama, kaip šypsenėlė. Du burbuliukai – nosies vieton. Kiti du rutuliukai akių vieton.

saga- karvutė-3

Smailaus įrankio pagalba paraižykim karvutei baltą kailiuką. Baltom kruopelytėm pagyvinkim juodas akis. Žalias modelinas virsta keturlapiu dobilėliu. Lapukus jam darykime iš šviesiau žalių lašiukų, o viduriuką iš tamsiau žalio burbuliuko.

saga- karvutė-4

Belieka pradurti dvi skylutes siūlui verti.
Kepame įkaitintoj iki 110°C orkaitėje, apie 8 minutes.

saga- karvutė-5

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *