Sagė-lėlė

Šiandien siūlau pasigaminti sagę – lėlę. Aprašysiu, kaip gaminti rudaplaukę. Ant darbo stalo nugulė kaip niekad daug įrankių.

Sage-lele-1

Pradėt reikėtų nuo būsimos lėlės įsivaizdavimo (aš ją pasipaišiau juodrašty). Tuomet atsipjaukime kreminės spalvos modelino ir pavoliokim jį, kad dalys taptų panašesnės į būsimas rankas, kojas, galvą ir kaklą.

Sage-lele-2

Dar mums prireiks sagės. Nepamirškim, kad lėlė tą sagę turėtų uždengti. Todėl aš nusprendžiau papuošti ją pūstesniu sijonu. Tam mum prireiks raudono modelino, kurį išminkius pakočiokime. Turimu įrankiu išpjaukime, iš to “blyno”, sijono formą.

Sage-lele-3
Sage-lele-4

Imkime anksčiau pasidarytas lėlės kojas, jas lipinkime prie galinės sijono pusės ir pritvirkime norimon vieton įspausdami turimos sagės pagrindą.

Sage-lele-5

Rožinio modelino gabalėlį išridenkime į rutuliuką. Jį klijuokime prie kojų ir turimu įrankiu apipjaustykime norimą batų formą.

Sage-lele-6

Imkime rudo modelino. Minkykime jį taip, kad taptų norimos plaukų formos. Modeliną dėkime prie lėlės (kur maždaug jie turėtų būti). Kočėlu (šiuo atveju – tiesus stikliukas), pakočiokime ir krašteliu įrėžkime plaukam sruogeles.

Sage-lele-7
Sage-lele-8

Anksčiau darytas rankas, galvą ir kaklą išdėliokime į jų vietas.

Sage-lele-9

Atėjo metas pagaminti bliuskutę. Imame rožinio modelino. Išminkę jį dedame ant lėlės. Prie bliuskutės lipiname rankas ir kitas dalis.

Sage-lele-10
Sage-lele-11

Turimai lėlei pagražinti klijuojame rudo modelino papildomus kirpčiukus.

Sage-lele-12

Įrankiu raižome plaukus, bei norimus raštus aprangai. Imkime pasiruoštas, bet dar nenaudotas modelino spalvas. Jomis paįvairinkime lėlę.

 

Sage-lele-14

Sage-lele-15

 

Kai šie darbai baigti – galime kepti – kaip visada (ant kepimo popieriaus), 110°C, 12min.

Iškeptai lėlei leiskime atvėsti, tuomet galime klijuoti sagę.

Rudaplaukei ir coliukę kompanijai pagaminau. Abi sagės įsegtos į atskirus rėmelius, puošia mano kambario sieną.

 

100_4156

100_4158

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *