Androidžiukas

Kartą paklausiau savo simpatijos ką iš modelino pagaminti jam. Pagalvojau, jis tikras kompiuterastas, nes užsisakė androidžiuką (android operacinės sistemos logotipą). Noras pasirodė ne toks jau ir didelis, mat pagamint jį labai lengva ir smagu;)

Darbai kaip visada prasideda nuo darbo stalo susiruošimo. Tam daug nereikės: vos dviejų spalvų modelino (žalio bei balto) , įrankio padėsiančio dirbti ir pagrindo ant kurio dirbsime.

androidziukas-1

Pirmiausia atsipjaukime žalio modelino sulig norimo darbelio dydžiu. Taip pat reiks ir balto modelino, bet žymiai mažiau.

androidziukas-2

Patogu tas dvi atsipjautas dalis dar pasmulkinti. Žalią pasidalint gabalėliais į rankas, pilvą, kojas, galvą, ausytes. Balta dalinama į akytes ir kaklą.

androidziukas-3

Imkime žalio modelino dalį, kurią atsiskyrėme kaip pilvą. Išridenkime rutuliuką, jį šiek tiek išilginkim ir pirštais paspauskime galus.

androidziukas-4

Prie šios bačkutės lipinkime kojas ir rankas.

androidziukas-5

Prie begalvės bačkutės lipinam kaklą. Paprasta 🙂

androidziukas-6

Prie kaklo lipinam galvą. Ji panaši į perpjautą pusiau kamuoliuką.

androidziukas-7

Akių vietoj įspauskime duobutes, į tas duobutes dedame baltus rutuliukus, juos kiek suspaudžiame. Padaryti žalio modelino mažyčių gabalėlių ir lipinti auseles. Štai ir viskas, galime kepti. Tvarka nesikeičia – 110°C, 10min.

androidziukas-8

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *