Pakabutis-varlytė

Šiandien siūlau palaikyti man kompaniją gaminant pakabučius varlytes, kurios skaniai sau valgo spagetti makaronus:) Linksmiem darbeliam prireiks: žalio, juodo, balto ir raudono modelino. Reikės pagrindo darbeliui pasidėti, smailesnio įrankio, pakabučio, vinutės, replyčių (arba labai stiprių rankų :D).

pakabutis-varlyte-1

Darbai prasideda nuo žalio modelino išminkymo. Minkykime jo tokį kiekį, kokio dydžio maždaug ir tikimės darbelio. Išminkytą modeliną padalinkime į 6 dalis (bus galva, kojos, rankos ir mažas pilvukas). Tas dalis sulipinkime vieną su kita.

pakabutis-varlyte-2

Imkimės balto modelino. Jo nedaug tereiks. Baltas modelinas virs išridentais rutuliukais – akim, ir balta šefo kepuraite. Kepuraitę išminkom rankomis, lipinam prie varlės galvos, paraižome jos viršų turimu įrankiu. Apačioj kepurės išridename ir prilipiname mažą baltą juostelę. O du maži rutuliukai lipinami akių vieton. Smailiu įrankiu įdurkime varlės nosiui dvi skylutes ir šiek tiek didesnę skylutę burnai.

pakabutis-varlyte-3

Imkimės juodo modelino. Išminkykim jį į kelias dalis. Bus du gabalėliai akių padailinimui, didesnis gabaliukas keptuvės pagrindui ir mažesnis keptuvės kotui. Kaip jau supratot, varlei duosim palaikyt keptuvę. Smailiu įrankiu išdėliokime išsiminkytas juodas dalis. Beje, vieną akį padarykime primerktą. Tiesiog iš tos akies rutuliuko išridenkime juostelę ir ją ant akies dėkime sulenktą.

pakabutis-varlyte-4
pakabutis-varlyte-5

Pasiruoškime balto modelino mažą kruopelytę. Ją dėkime ant akies apvalaus vyzdžio. Turimu įrankiu galime įspausti varlei pėdutes, išraižyti pirštus rankoms. Šiuo metu ir vinutę galime įsukti į kepurę.

pakabutis-varlyte-6

Belieka imtis raudono modelino. Paridenkime jo juostelių. Tos juostelės virsta varlei spagetti makaronais. Vienas makarono galas lipinamas varlei burnoje, o kitas galas išrangomas keptuvėje. Ant patiekalo galima padėlioti mažyčių žalio, balto modelino gabalėlių. Taip patiekalas atrodys tikroviškiau.

pakabutis-varlyte-7

Galime kepti. 110°C, apie 7min.
Iškeptam darbeliui duokime minutę atvėsti. Tuomet galime baigti darbus. Išsukime vinutę, kad galėtume replytėmis ją atverti, įterpti pakabutį ir vėl užverti. Beliks įsukti vinutę su pakabučiu atgal. Grožis:D

pakabutis-varlyte-8

pakabutis-varlyte-pagr

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *