Pakabutis-bitutė

Šiandien siūlau dar vieną pakabučio variantą. Kodėl gi nepasidarius mielos bitutės. Tam prireiks geltono (blizgaus), juodo, balto ir raudono modelino. Pasiruoškime ir lentutę darbui, įrankį padėsiantį dirbti. Kadangi darome pakabutį, dar mums prireiks vinutės ir pakabinamos virvutės. Vinutę darinėt padės replytės, nes rankom tai padaryt tikrai būtų sunku.

pakabutis-bitute-1

Tikrasis darbas prasideda geltono modelino išminkymu. Reikės rutuliuko galvai ir trijų apskritimų pilvukui.

pakabutis-bitute-2

Minkykim juodą modeliną. Jo prireiks dviejų apskritimų pilvui (tokių, kaip darėme iš geltono modelino), dar reikės dviejų juodų rankų ir dviejų kojų.

pakabutis-bitute-3

Pilvui darytus penkis apskritimus dėliokime vieną ant kito. Darykime dryžiukus, kurie prasideda ir baigiasi geltonos spalvos modelino apskritimais.

pakabutis-bitute-4

Padarėme pagrindinę darbelio dalį. Dabar prie bitutės galime lipinti rankas ir kojas.

pakabutis-bitute-5

Lipinkime galvos rutuliuką.
Pasiruoškime raudono modelino du gabalėlius. Vieną gabalėlį suformuokim į mažą širdutę, o kitą į trikampiuką, kuris vėliau galės virsti kepuraite.

pakabutis-bitute-6

Smailaus įrankio pagalba išdėliokime katik pasidarytas mažas raudonas dalis. Kepuraitę dar galima padailinti, apačioje jos lipinant balto modelino juostelę. Tuo pačiu, smailiu įrankiu paraižykime bitei kailiuką, įspauskime akis, lūpas.
Į kepurę galime įsukti vinutę, su kuria ir reikės kepti (nes iškeptas modelinas tampa kietu ir vinutės įsukti nebeišeitų).

pakabutis-bitute-7

Dar mūsų bitutei trūksta balto modelino sparnelių, kurie smailaus įrankio pagalba prispaudžiami prie nugaros ir paraižomi iš priekio. Dar galime padaryti mažytę raudono modelino nosį, liežuvį, juodas akis.

pakabutis-bitute-8

Jei jau esame patenkinti savais darbeliais, galime kepti. 110C, apie 8min.
Iškeptas darbelis greitai atvės. Tuomet išsukime vinutę, praverkime ją suimdami replytėm. Ant vinutės užmaukime pakabučio raištelį. Vinutę ir vėl tvirtai užspauskime. Belieka sugalvoti kur kabinsime savas bitutes.
pakabutis-bitute-10

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *