Žiedas-raganaitė

Šiandien siūlau pasigaminti žiedelį – raganaitę. Išties puiki rankos puošmena. Darbui mums prireiks: kreminio, oranžinio, balto, juodo, tamsiai mėlyno modelino (spalvas galit ir pasikoreguoti;)). Pasiruoškim ir peiliuką bei patinkantį įrankį padėsiantį dirbti. Darant šį rankdarbį prireiks ir nuobodaus žiedelio (tokių irgi būna pirkti) na, ir klijų 😀 .

ziedas-raganaite-1

Pradėkime nuo kreminio modelino. Reikės rutuliuko raganaitės galvai, ir dar mažesnio burbuliuko jos nosiai. Didesnį rutuliuką kiek suplokštinkim, pasidarykim norimo dydžio. Ant šio pagrindo lipinkime nosiuką, išraižykime šypsenėlę, galim pasižymėt akių vietą ir padaryti dvi skylutes nosies apačioje.

ziedas-raganaite-2

Padarykime juodo modelino bumbuliukus akim. Papuoškime jas balto modelino mažais gabalėliais. Taip pat balto modelino mums prireiks raganaitės dantim:D manau užteks jai vos kelių:D

ziedas-raganaite-3

Iš oranžinio modelino prisiraitykim juostelių. Smailaus įrankio pagalba tas juosteles lipinkime raganaitei plaukų vieton. Norint ir jas galima išraižyt. Taip plaukai atrodo išraiškingiau.

ziedas-raganaite-4

Juodu modelinu išminkykim skrybėlę siaurėjančiu galu. Lipinkime ją virš plaukų.

ziedas-raganaite-5

Dar mum prireiks juodo modelino juostelės skrybėlės pagražinimui.

ziedas-raganaite-6

Taip pat minkome ir oranžinio modelino juostelę. Lipiname ją virš kątik priklijuotos juodos juostelės. Dar galime šia spalva pagyvinti skrybėlės galiuką. Belieka ant juodo ir oranžinio modelino juostelių uždėt ir prispaust mėlyno modelino išminkytą mėnuliuką.

ziedas-raganaite-7

Galime kepti 110°C, 7min. Iškeptas darbelis greit atvės ir bus galima jį klijuoti prie žiedo.

ziedas-raganaite-8

ziedas-raganaite-9

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *