Velykiniai įrankiai

Šiandien tokia džiugi diena 🙂 Šv. Velykos visai ant nosies, o ir saulutė visą dieną taip džiugina 🙂 Namai šventėm sutvarkyti, bet kiaušinius margint dar per anksti 🙂 Tad sėdu prie saulėto lango (nors darbo stalas mano kitur, bet saulė priviliojo būtent čia 😀 ) ir lipdau dar kelis įrankius, kurie papuoš man velykinį stalą 🙂
Prisijunk prie manęs, pasigamink tokį grožį ir sau, arba artimam dovanų 😉
Šį kartą įrankius sumąsčiau daryt kiek kitaip. Jų pagrindas bus dviejų dalių 🙂 Pasirodo pasiekt tokio varianto yra visiškai paprasta 🙂 Šiuo būdu patogu puošti iškarto du įrankius.
Pradėkim! 😀 Mums reikės: dviejų stalo įrankių ( aš dekoruosiu arbatinį šaukštelį ir desertinę šakutę), pasiruoškim turimas fimo modelino spalvas (kuo jų daugiau, tuo darbelis spalvingesnis ), pagelbės peiliukas, smailus įrankis, baltas lapas. Vėliau prireiks orkaitės ir kepimo popieriaus 😉

Idėjų galima pašniukštinėt ir internete. Šį kartą mane įkvėpė vienas iš rastų paveikslėlių, kurį matote mano kompiuterio ekrane.

Darbus pradėkime nuo vieno iš įrankių. Jį apsukime mėlynai balto ( šias spalvas paminkykim į vieną) modelino juostele.  Apsukit visą kotelį, kaip įprastai. Tuomet peiliuko pagalba perpjaukime pasigamintą pagrindą ir atsargiai vieną pusę nuimkime. Nuimta pusė šauniai tiks kitam, to pačio dydžio įrankiui 🙂 LIUKS! 😀

100_8870

100_8874

100_8880

100_8884

 

Tuomet galim pereit prie kitos spalvos pagrindo gamybos. Paminkykim į vieną masę žalių, baltų modelino gabalėlių. Spalvų itin ilgai neminkykit drauge, nes tuomet išnyks atskirų spalvų tekstūra. Žalią pagrindą vėlgi susukim, padalinkim į dvi dalis, vieną dalį nuimkim, apkeiskim su anksčiau gaminto, mėlyno pagrindo dalimi.

100_8885

100_8887

100_8888

 

Kadangi labiausiai noriu dailint vieną įrankį, jau išsirinktu paveikslėliu, tai kitą tiesiog suraižau ir įspaudžiu jame svarovski akutes. Šį įrankį ( desertinė šakutė) atidedu į šoną, pridengiu, kad dulkė kokia nenukristų. Na, ir imuosi šaukštelio. Jį pagaminus galėsiu kepti įrankius drauge ( taupau laiką ir orkaitės elektrą 😀 )

Štai kaip atrodo šakutė 😀

100_8889

Na ką, imamės šaukštelio 🙂 Suraižom juosteles…

Iš skirtingų modelino spalvų „blynų” išsipjaunam kiaušinukų formas. Šias formeles atsargiai lipinam į eilę pagrindo centre.

100_8890

100_8898

 

Kiaušinių trafaretus papuoškime įvairių spalvų modelino juostelėm, burbuliukais.

Žalio modelino juostelėm nudėliokite žalią plotą, pridenkit apatinę margučių dalį. Taip atrodys tikroviškesnė žolytė 🙂 To pačio smailaus įrankio pagalba, žalią foną, paraižykim žolytės kryptimi.

100_8910

100_8915

Darbelius kepti 110°C orkaitėj, 10min.

100_8929

 

 

TADAM!!! 😀  Su artėjančiom Šv. Velykom jus ir jūsų namus 😉

100_8916

 

 

 

2 Comments

    1. MODELINAS (draugena@gmail.com)

      Ačiū už gražius žodžius:D Taip, ant pakelio rašo 30 min, bet dekoruoti stalo įrankiai ar kiti maži rankdarbiai, man kuo puikiausiai iškepa per 10min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *