Šaukstelis-žuvelė-Inga

Senai norėjau pasidailinti šaukštelį modelinu. Ką ten šaukštelį, tokių šaukštelių noriu visos krūvos:D Šiandien siūlau prisijungti prie manęs ir pasidaryti pirmąjį šaukštelį sau, ar geram draugui:D. Kaip žinia, mano vardas Inga, aš mėgstu žuvytes, tad savo akvariumo garbei pasidarysiu šaukštelį dailintą auksine žuvele. Darbų pradžiai svarbiausia turėti šaukštą ir modelino. Man prireikė geltono, mėlyno, balto, oranžinio, ir šiek tiek blizgančio modelino (galite pasiderinti spalvas pagal save. Savo nuožiūra šaukštelį galite pakeist ir šakute ar šaukštu…) Šiandien išbandysiu naują, darbui su modelinu skirtą lentutę. Taigi, nekantrauju pradėt:

saukstelis-zuvis-inga-1

Neturint melsvos spalvos modelino, tenka baltą sumaišyt su mėlyna, taip ją sušvelninant. Noriu, kad mano šaukštelio pagrindą sudarytų melsva spalva. Ji man asocijuojasi su vandeniu:D

saukstelis-zuvis-inga-2

Melsvą modeliną pasidalinkim mažesnėm dalim (taip lengviau apsidirbs). Imam po vieną dalį, ją išsiridenam į juosteles. Dariausi netaisyklingas, banguotas (galima išsikočiot ir tiesias) juosteles.

saukstelis-zuvis-inga-3

Smailesnio įrankio pagalba melsvas juosteles sukime aplink šaukštelį. Galinėj šaukštelio daly tas juosteles kiek suspaudžiu, kad kita geriau priliptų. Norėdama dar pagražinti šaukštelį vietomis jį kiek paraižiau.

saukstelis-zuvis-inga-4

Paskutinė melsvą juostelė pasidarykime trumpą ir dėkime ją taip, kad matomoje pusėje ji nesusijungtų. Taip paliksime vietos būsimos žuvytės pilvo išlinkimui. Norint daryti žuvį reik ruoštis geltono modelino juostelių.

saukstelis-zuvis-inga-5

Geltonas juosteles sukime aplink šaukštelį, taip kaip sukome melsvas.

saukstelis-zuvis-inga-6

Pasidarykime daugiau tokių pačių, geltonų, modelino juostelių. Jas dar šiek tiek paploninkime ir iš jų dėliokime norimo vardo raides.

saukstelis-zuvis-inga-7

Oranžinio modelino gabalėliais uždenkime šaukšto kotelio viršų. Pasiruoškime dar kelis gabalėlius žuviai papuošti. Išdėliokime pasiruošto oranžinio modelino gabalėlius pelekų, lūpų, akių vieton. Smailiu įrankiu šiek tiek paraižykime.

saukstelis-zuvis-inga-8

Blizgus geltonas modelinas darbely pavirsta mažais žvynų gabalėliais. Norint, galima dar kažką pagražint. Aš šaukštelio viršuj uždėjau šiek tiek geltono modelino. Kai šaukšteliu esame patenkinti, galima jį kepti. Pasidėjus ant kepimo popieriaus, orkaitėje įkaitintoje iki 110°C, 12min.

saukstelis-zuvis-inga-9

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *