Šaukšteliai-įsimylėjusiems

Niekaip negaliu sustot puošus šaukštelių. Prisijunkite gaminant dar vieną, dailų, meile kvepiantį darbelį ;D
Mum prireiks porelės šaukštelių, balto, raudono ir mėlyno modelino. Prireiks ir smailaus įrankio, dviejų vinučių, grandinėlės ir dviejų mažų žiedelių (ne tų, kur ant pirštuko dedam :D). Darbai atliekami ant švaraus pagrindo (tinka ir paprastas A4 formato lapas). Grandinėles pravert ir sujungt reikės replyčių pagalba.

sauksteliai-isimylejusiems-1

Pirmiausia susukim šaukštelių kotelius. Vienas kotelis apsukamas raudono modelino juostelėmis, kitas – mėlyno. Pasidarytą pagrindą paraižykim smailaus įrankio pagalba. Į kotelių viršūnes įsukime vinutes. Šalimais pasiminkykim du gabaliukus raudono ir mėlyno modelino. Abu paridenkime į atskirus “blynus”. Iš vienos plokštumos išpjaukime vieną širdelės pusę, iš kitos dalies kitą puselę. Jei jum lengviau – širdelę galite pjauti pagal pasidarytą trafaretą ;D Abiejuose širdučių puselėse pradurkime skylutes.

sauksteliai-isimylejusiems-2

Balto modelino juostelėmis, įrankio pagalba, raitykime norimus užrašus.
Kai darbelis išbaigtas, galime kepti. 110°C, 10 minučių.

sauksteliai-isimylejusiems-3

Iškeptam darbeliui leiskime atvėsti ir galėsime širdelės pusę kabinti ant norimos vinutės. Raudoną širdelės pusę lipinkim prie mėlyno kotelio. Mėlyną širdelę, prie raudono. Pirmiausia praverkime žiedelį (tai padaryt padės replytės). Žiedeliu perverkim širdelės pusę ir trumpą grandinėlę. Grandinėlę, norimoj ilgio vietoj taip pat praveriate ir suspaudžiate replyčių pagalba. Kitą grandinėlės pusės dalį taip pat praveriam, kad užspaustumėme ant pinutės. Štai koki originalūs šaukšteliai su pakabučiais gaunasi.

sauksteliai-isimylejusiems-4

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *