Saga-pelytė

Pasidarykime dar vieną sagutę. Šį kartą siūlau pasipuošti sagelę-pelytę. Kaip visada, mums prireiks pagrindo ant kurio dirbsime (prieš kelias dienas naudodavau paprastą įmautę su baltu lapu viduje, bet jos greit nusidėvėdavo, o naujoji mano lentutė nusivalo po darbų ir atrodo kaip nauja:D). Dar mums reikia pasiruošti modelino (balto, juodo, rausvo) ir įrankio skylutėm padaryt, bei smulkiom detalėm paimt.

saga-pelyte-1

šį kartą aprašysiu dviejų sagučių darbo eigą.
Pirmiausia naudojamas baltas modelinas. Išsiridenkime du rutuliukus. Juos dėkime ant lentutės ir šiek tiek suspauskime pirštu, taip pat susmailinkime du galus. Smailiu įrankiu pradurkime sagutėm skylutes, kad siūlą kur vert turėtume. Fone pasiridenkim balto modelino juostelių būsimom uodegėlėm. Dar pasiruoškime keturis gabalėlius ausim.

saga-pelyte-2

Uodekytes dedame vienam iš sagos galų. Likusius gabalėlius išridename ir suspaudžiame ant lentelės. Smailiu įrankiu galima kiek įspausti, taip ausys atrodys tikroviškiaiu. Smailaus įrankio pagalba ausytes prilipint kurkas lengviau, nei pirštais.

saga-pelyte-3

Eilė minkyti raudoną modeliną. Jo reikės ausų vidui pagražint ir mažom nosytėm. Nosis daromas išridenant mažus gabalėlius. Ausų vidus daromas kaip ir pačios ausys, darytos anksčiau, tik šį kartą iš mažesnių modelino gabalėlių. Pritvirtint šias dalis padės smailus įrankis.

saga-pelyte-4

Žemiau ausų dėkime juodo modelino mažus rutuliukus. Tai bus pelės akys.

saga-pelyte-5

Belieka juodas akis padailint balto modelino gabalėliais. Galime kepti, patariama ant kepimo popieriaus. 110°C, apie 10min.

saga-pelyte-6

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *