Pakabukas-Kalėdų-Senelis

Sakoma, kad žiemai ruoštis reikia vasarą, taip ir šventėm siūlau ruoštis ankstėliau. Šiandien siūlau dar vieną Kalėdų Senelio variantą. Šį kartą pasigaminkime pakabutį.
Štai kas nugulė ant mano darbo stalo:

pakabukas-kaledu-senelis-1

Darbai pradedami nuo kūno spalvos modelino. Išridenkim rutuliuką galvai, tris mažesnius – nosiui ir skruostams. Dar pasiruoškite mažus gabaliukus ausims ir rankoms.

pakabukas-kaledu-senelis-2

Raudoną modeliną paverskite trikampe kepure, senelio apsiaustu, rankovėmis. Pagrindinę dalį kiek pakočiokim ar paspauskime.

pakabukas-kaledu-senelis-3

Anksčiau darytą galvą lipinkime prie pagrindinės dalies, įrankio pagalba prispauskime ausis.
Išminkykim dar gabalėlį balto modelino. Pakočiokim jį ir dėkim taip, kad uždengtų negražiai pritvirtintas ausis. Paraižykim, kad balto modelino gabalėlis taptų panašesnis į plaukus.

pakabukas-kaledu-senelis-4
pakabukas-kaledu-senelis-5

apverskime darbelį. Prilipinkime kepurę. Išdėliokim nosį ir žandukus. Įrankio pagalba kiek paspauskime juos. To pačio įrankio pagalba pritvirtinkim rankas.

pakabukas-kaledu-senelis-6
pakabukas-kaledu-senelis-7

Iš juodo modelino išridenkim du rutuliukus batams ir vieną juostelę diržui. Įrankio pagalba, žemiau diržo įspauskime kojas. Prie kojų lipinkime juodus batukus. Viršuje suspauskime ir juos, kad atrodytų tikroviškiaus.

pakabukas-kaledu-senelis-8
pakabukas-kaledu-senelis-9

Atėjo eilė baltam modelinui. Padarykime barzdą, nutupdykim rutuliuką ant kepurės galo, padailinkim diržą sagtimi. Dar paridenkim antakius ir juosteles aplink rankoves bei kelnių galus. Padarykim du rutuliukus akims. Smailiu įrankiu pagražinimus paraižykim. Bus gražiau, ir laikys tvirčiau.

pakabukas-kaledu-senelis-10

Padailinkim akis mėlynu modelinu. Ant jo dar gabalėlį, mažesnio, balto modelino uždėkime, prispauskime.
Štai ir viskas, belieka įsukti vinutę ir kepti.
110°C, apie 7min.

pakabukas-kaledu-senelis-11

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *