Kalėdų senelio maišan :D

Šiandien nusprendžiau paminkyt modeliną 🙂 Ir visiem pažįstamų vaikam priraičiau Kalėdom dovanėlių 🙂 Siūlau ir jum tai pasigaminti 😉
Tiesiog pasiruoškite norimus stalo įrankius (šaukštai, šakutės) ir kepamo fimo modelino norimas spalvas. Taip pat darbus palengvins švarus, baltas A4 formato lapas, ant kurio raitysim modeliną 🙂 Taip pat pasiruoškit modelinui apdirbt skirtus įrankius, jei tokių neturit, tai pravers kažkas iš buities, tarkim virbalai 🙂 tai padės perkelt, prispaust modeliną norimose vietose 😉 Kai darbeliai bus pagaminti, tai jau tikrai neišsisuksime be orkaitės, tad turėkime ir ją 😀
Mažiau kalbų, daugiau darbų – pradedam 🙂 Išminkykim norimos spalvos modelino gabaliuką, tai bus sukto pagrindo gamybos pradžia. Delnu išridenkime modelino juostelę, sukime ją aplink stalo įrankio kotelį.

100_9694

Apsukus stalo įrankį galime jį taip ir palikti, bet šį kartą, aš noriu paįvairinti pagrindo spalvas, tad vieno iš įrankių pagalba atsargiai išpjaunu vieną iš juostelių.

100_9695

Išpjautos juostelės vieton išminkau ir atsargiai įterpiu kitos spalvos raitytą juostelę. Čia nereikia jokių klijų, tiesiog pirštų, įrankio pagalba paspauskime, kad juostelė gražiai užimtų buvusios vietą.

100_9697

100_9698

Smailiu įrankiu, modelino pagrindui padarome įspaudas ( galit ir nedaryt, kaip jau jum gražiau 😉 )

100_9700

Pagrindus pasiruošiu visiem norimiem stalo įrankiam.

ąąąąą

Pagrindai paruošti , tuoj imsimės balto modelino, tad marš švariai plauti rankas nuo anksčiau minkyto modelino likučių.

Pirmiausia internete susiraskim norimo paveikslėlio foto. Paveiksliuką, tokio dydžio, kokio tikimės lipdyti ant stalo įrankio persipaišom ant lapelio.

100_9703

Paveikslėliį išsikerpam. Imam balto modelino gabalėlį.

100_9704

Modeliną išminkom, iškočiojam ( aš tai darau tiesaus stikliuko pagalba). Ant pasidaryto „blyno” uždedam iškirptą trafaretą, dar kartą „pervažiuojam kočėlu”, kad paveiksliukas priliptų.

100_9706

Tuomet peiliuko pagalba išpjaunam iš modelino trafareto kontūrus.

100_9707

Darbelis bus prilipęs prie lapo, tad jį patogu atkelti su užkišto peilio pagalba. Tiesiog peiliu atskirkite prilipusį modeliną nuo lapo.

100_9708

Turimą modelino besmegenį dedame ant modelino pagrindo. Stikliuku pakočiokime paveikslėlį, kad jis priliptų, prie susukto pagrindo.

100_9709

Smailaus įrankio pagalba nuimkime popierinį trafaretą.

100_9710

Bukesniu įrankiu suglaistykime atsiradusius nepageidaujamus nelygumus, įspauskime norimas naujas linijas.

100_9711

Iš balto modelino paruoškite visiem darbeliams po besmegenio kontūrą.

100_9713

Imamės smulkesnių darbų. Iš pilko modelino blyno ispjaunam trikampėlį, dedam jį lūpų vieton. Įrankio pagalba prispaudžiam. Iš balto modelino ridenam mažyčius rutuliukus akims.

100_9714

Baltas modelinas pravers ir dantukam. Dar pusės apskritimo baltas gabalėlis dedamas virš burnos.

100_9717

Iš morkvinės spalvos ridenam rutuliukus ir spaudžiam, bei įrankio pagalba formuojam nosiukus. Visą tai kartojam visiem puošiamiem įrankiam.

bbbbbbbbbbb

belieka juodos detalės. Iš jų gaminame rankas, plaukus, sagas, smulkias detales veidui. Ir galiausiai juodo modelino juostelėmis apvedžiojame visą besmegenį. Tai galima padaryti smailesnioo įrankio pagalba.

100_9723

Belieka vyšnaitė ant torto, arba svarovski akutė ant modelino fono 😉 Ją tiesiog įspauskime į modeliną.

100_9725

Darbeliai paruošti. Nešame juos į jau įkaitusią iki 110°C orkaitę. Kepam ant kepimo popieriaus, 10 min.

100_9726

Iškepti darbeliai greit atvėsta, yra patvarūs ir gražūs, o dar ir rankų darbo, pagaminti su meile  🙂

sniegis sitas

100_9728

 

 

 

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *