Gumytė-eglutė

Šventės nenumaldomai artėja. Papuoškim savo ir mažųjų mergaičių kaseles. Papuoškim paprasčiausias gumeles dailiais bumbuliukais su eglutėm viduje. Tam reikia turėt gumutę. Modelino prireiks balto, žalio, geltono, rudo ir mėlyno. Darbus palengvins mėgiamas, modelinui skirtas įrankis. Nepamirškite, kad darbelis prie gumutės tvirtinamas klijais.

gumyte-eglute-1

Pradėkime nuo pagrindo darymo. Tam prireiks balto modelino gabalėlio. Išminkykim, išridenkim ir pakočiokim į “blyną”. Kraštus apspaudykime smailesniu įrankiu.

gumyte-eglute-2

Ant pasidaryto pagrindo dėliokime tris žalius trikampėlius. Mažiausias viršuje, didžiausias apačioje. Suformuojam eglutę. Smailiu įrankiu paraižome spygliukus. Geltonas modelinas ridenamas į mažyčius rutuliukus. Jie lipinami kaip žaisliukai. Iš mažų geltonų juostelių dėliojame žvaigždę eglės viršūnėje.

gumyte-eglute-3
gumyte-eglute-4

Papuoškime geltoną žvaigždę mėlynu bumbuliuku. Dar prireiks mažų mėlynų juostelių. Iš jų gaminamos snaigės fonui. Rudas modelino gabalėlis lipinamas kaip kotas, eglės apačioje.
Belieka iškepti dirbinį. Aš darbelį pasidedu ant kepimo popieriaus. Orkaitę įkaitinu iki 110°C ir “pašaunu” 10-čiai minučių.
Iškepus, darbeliui leiskite atvėst. Tuomet galėsite jį lipdyti prie norimos gumytės ir puoštis šventėm.

gumyte-eglute-5
gumyte-eglute-6

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *